بزرگترین صندوق اجاره ای بانکی استان بوشهر افتتاح شد/

بانک ها از هیچ امکانی برای کمک به اقتصاد کشور دریغ نمی کنند

نمایه بانک : معاون شعب بانک ملی ایران ضمن بازدید از شعب کاخ دادگستری و تمرکز اسناد این بانک، با معاون قضایی دادستان کل کشور و رییس دفتر دیوان عالی کشور دیدار و گفت و گو کرد./ بزرگ ترین صندوق امانات بانکی استان بوشهر با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری، رئیس اداره امور شعب و دیگر مسئولان استانی در بانک ملی شعبه گلشن بوشهر افتتاح شد.
  • دوشنبه 14 مهر 1399 ساعت 18:14

به گزارش نمایه بانک ، به نقل از روابط عمومی بانک ملی ، حسن مونسان در بازدید از شعب کاخ دادگستری و تمرکز اسناد که حمید مومنی مدیر امور شعب مستقل نیز حضور داشت با بیان اینکه میزان اثربخشی بانک ها در خدمات رسانی و کمک به جهش تولید کشور نسبت به سایر دستگاه ها بالاست، گفت: بانک ملی ایران نیز به عنوان یک بانک حاکمیتی و در راس نظام بانکی کشور، مسیر ویژه ای را برای ارایه خدمات و کمک به اقتصاد و بخش تولید برنامه ریزی کرده و در این زمینه در میان سایر دستگاه های اجرایی کشور پیشتاز است.

 


وی با بیان اینکه بانک ها امسال مسئولیت توسعه اقتصادی کشور را بر عهده دارند، افزود: بانک ملی ایران با تمام قوا برای کمک به اقتصاد کشور و جهش تولید حرکت می کند و از هیچ امکانی دریغ نخواهد کرد.

 


مونسان با اشاره به تاکید دکتر حسین زاده مدیرعامل بانک برای حمایت از واحدهای تولیدی نیمه تعطیل و تعطیل اظهار کرد: بانک ملی ایران از واحدهای تولیدی که ظرفیت افزایش تولید دارند اما به جهت شرایط اقتصادی کشور دچار بحران شده اند نیز برای جلوگیری از تعطیلی واحد و بازگشت دوباره به چرخه تولید حمایت می کند.

 


معاون شعب بانک ملی ایران همچنین در دیدار با معاون قضایی دادستان کل کشور بر توسعه همکاری های فی مابین بانک ملی ایران، دادستانی و قوه قضاییه تاکید کرد و گفت: در هر گوشه ای از کشور آثاری از مشارکت بانک ملی ایران را در بخش های مختلف اقتصادی به ویژه در استان های محروم شاهد هستیم و سایر دستگاه ها نیز باید بسیج شوند.

 


حمید مومنی مدیر امور شعب مستقل هم با اشاره بر شرایط ناهموار پیش روی بخش تولید، خدمات دهی به تولیدکنندگان را از اولویت های بانک ملی ایران عنوان کرد.

 


سعید عمرانی معاون قضایی دادستان کل کشور نیز با تاکید بر لزوم توسعه همکاری ها با بانک ملی ایران و تقدیر از خدمات این بانک در حمایت از تولید گفت: امیدواریم این روند ادامه یابد و تولید کشور با حمایت بانک ها بیش از پیش رونق گیرد.

 


همچنین حجت الاسلام و المسلمین محمدجواد فوادیان معاون دیوان عالی کشور نیز با تاکید بر اینکه بانک ها در ارایه خدمت سابقه دیرینه ای در کشور دارند، گفت: حجت الاسلام و المسلمین رئیسی ریاست قوه قضاییه نیز تاکید ویژه ای بر حمایت از موسسات اقتصادی در معرض تعطیلی دارند و قطعا بانک ها یکی از بازوهای مهم برای کمک در این زمینه هستند.

 

 

معاون شعب بانک ملی ایران نیز خواستار حمایت قوه قضاییه از بانک ملی ایران برای آزادسازی منابع بلوکه شده این بانک شد که حجت الاسلام و المسلمین فوادیان در تسریع روند رسیدگی به پرونده ها قول مساعد داد.

 


در پایان نیز همایش بررسی و ارزیابی عملکرد شعبه مستقل کاخ دادگستری برگزار و ضمن بررسی و تبادل نظر در خصوص شاخص های عملکردی شعبه، کارکنان در فضایی صمیمی به ارایه دیدگاه های خود پرداختند.

 


سید غلامحسین سپهری رییس شعبه مستقل کاخ دادگستری نیز گزارشی از عملکرد این شعبه ارایه کرد.

 

 

بزرگترین صندوق اجاره ای بانکی استان بوشهر افتتاح شد

 

به گزارش نمایه بانک ، به نقل از روابط عمومی بانک ملی ، در این مراسم  مجید خورشیدی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری، احداث صندوق اجاره ای را از اولویت های بانک های استان خواند و گفت : وجود صندوق اجاره ای یکی از کمبودهای استان بوشهر بوده است که بانک ملی ایران در راستای تحقق حقوق شهروندی ، گام بزرگی در این راستا برداشته است.

 

خورشیدی در ادامه سخنان خود با توجه به تاثیر صندوق اجاره ای در کاهش سرقت از منازل از سایر بانک های استان نیز خواست تا از منابع داخلی خود برای احداث این صندوق‎ها اقدام کنند.

 

در ادامه این مراسم داریوش زراعت گر رئیس اداره امور شعب استان با اشاره به توجه بانک ملی ایران به درخواست ها و نیازمندی های مردم و مشتریان خود گفت: صندوق امانات این بانک در شعبه گلشن بوشهر در فاز نخست با یک هزار و ۲۲۲ صندوق و در ۴۷ بلوک احداث شده و قابلیت افزایش آن در فاز دوم تا سقف سه هزار صندوق نیز وجود دارد و  برای سایر شهرستان‏های استان از جمله گناوه، دیلم، خورموج و کنگان نیز احداث صندوق اجاره ای بانکی پیش بینی شده و در برخی از این شهرستان‏ها تا پایان سال در شعبه مرکزی شهرستان آماده جهت رفاه حال هموطنان افتتاح خواهد بود.

 

 

زراعت‎گر در پایان سخنان خود به ابعاد و شرایط دریافت این صندوق ها اشاره کرد و خاطر نشان ساخت: ابعاد این صندوق‌‎ها در سه اندازه کوچک، متوسط و بزرگ تعریف شده که هزینه نگهداری اشیا و اسناد در این صندوق‎ها به ترتیب ۱ میلیون و ۵۰۰ هزار، ۲میلیون و ۲۵۰ هزار و ۴ میلیون ۵۰۰ هزار ریال برای مدت یک سال است و شهروندان برای استفاده از این صندوق‏ها باید به ترتیب ۱۲، ۱۸ و ۳۶ میلیون ریال ودیعه نزد بانک بگذارند.


ثبت نظر

ارسال