انتصاب مدیر امور حقوقی بانک ایران زمین/ صدور احکام جدید توسط مدیر عامل بانک ایران زمین

نمایه بانک : مدیرعامل بانک ایران زمین طی حکمی مدیرامور حقوقی بانک ایران زمین را منصوب کرد./ همچنین احکام جدید توسط مدیر عامل بانک ایران زمین صادر شد.
  • سه شنبه 18 دی 1397 ساعت 3:43
به گزارش نمایه بانک ، به نقل از روابط عمومی بانک ایران زمین ، عبدالمجید پورسعید مدیرعامل، طی حکمی اویس رحیمی را به سمت مدیرامور حقوقی بانک منصوب کرد.
در حکم پورسعید خطاب به رحیمی آمده است: (( نظر به تعهد، سوابق و تجربیات ارزنده جنابعالی به موجب این حکم به عنوان مدیرامور حقوقی منصوب می شوید.))
توفیق روز افزون شما را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و اعتلای نام بانک ایران زمین از خداوند متعال مسئلت می نمایم.
اویس رحیمی دانش آموخته حقوق در مقطع کارشناسی ارشد است و پیش از این سرپرست مدیریت حقوقی بانک بود.
 

صدور احکام جدید توسط مدیر عامل بانک ایران زمین

به گزارش نمایه بانک ، به نقل از روابط عمومی بانک ایران زمین ، بر اساس این احکام، احمدرضا ایرجی زاده رئیس اداره بانکداری مجازی، مجید بیات رئیس اداره توسعه نرم افزار، عطیه کیان راد رئیس ادارهپایگاه داده ها، مجید امیدی نژاد رئیس اداره بازرسی اجرائی و عملیاتی و نادر زمانی سرپرست اداره شبکه و سخت افزار بانک منصوب شدند.
در احکام صادر شده توسط پورسعید خطاب به مدیران جدید آمده است:
توفیق روزافزون شما را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و اعتلای نام بانک ایران زمین از خداوند متعال مسئلت می نمایم.

ثبت نظر

ارسال