بازدید عضو هیئت‌ مدیره بانک توسعه تعاون از شرکت تولیدی نئوپان فومنات گیلان

نمایه بانک : هم‌زمان با سفر ریاست جمهوری به استان گیلان صبح امروز باقر فتاحی عضو هیئت‌مدیره بانک توسعه تعاون از کارخانه تولید نئوپان فومنات بازدید به عمل آورد.
  • چهارشنبه 15 اسفند 1397 ساعت 16:0

به گزارش نمایه بانک ، به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون ، مجموعه تولیدی نئوپان فومنات که در زمینی به مساحت ۴۰ هکتار واقع گردیده با ۶۵۰۰۰ مترمربع بنای مفید دارای ۹ خط تولید مربوط به تولید mdfنئوپان، آغشته سازی می‌باشد شرکت مذکور با ۹۰۰۰ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری و با اشتغال‌زایی مستقیم برای ۵۰۰ نفر با ۲۰۰ تن تولید تیوپان و mdfدر حال حاضر و آماده‌سازی خط جدید برای افزایش تولید ۱۲۰۰ تنی تا حال حاضر ۱۷۰ میلیارد ریال تسهیلات اعتباری در قالب سرمایه در گردش و خرید دین از بانک توسعه تعاون دریافت کرده و در مرحله دریافت تسهیلات اعتباری جدید به مبلغ ۲۰۰ میلیارد ریال می‌باشد.

فتاحی در این دیدار که سعید معادی مشاور مدیرعامل و مدیر امور روابط عمومی و حوزه مدیریت، حمیدرضا البرزی مدیر امور اعتباری و سرمایه‌گذاری. رئوف احمدی مدیر امور شعب استان گیلان وی را همراهی می‌کردند اظهار داشت: شرکت تولیدی نئوپان فومنات از شرکت‌های تولیدی فعال و موفق در این عرصه می‌باشد که سهم قابل‌توجهی از بازار را به خود تخصیص داده و در همین راستا محصولات و تولیدات این شرکت قابلیت صادرات را دارد که در حال انجام می‌باشد.

فتاحی با اعلام رضایت از اثربخشی تسهیلات اعتباری تخصیصی بانک به این مجموعه تولیدی گفت: بی‌تردید شناسایی مشتریان فعال در بخش‌های مختلف اقتصادی همراه با نیازسنجی و کارشناسی فنی، اقتصادی، بومی و مالی توأم با بازدید و اعمال نظارت‌های قبل، حین و بعد از پرداخت تسهیلات اعتباری باعث اثربخشی هر چه‌بهتر تسهیلات اعتباری، کاهش ریسک اعتباری، عملیاتی و گردش صحیح منابع و بازدهی مناسب آن خواهد شد.

شایان است که پیش از ظهر امروز فتاحی و هیئت همراه از شعبه بانک توسعه تعاون فومن بازدید به عمل آوردند.


ثبت نظر

ارسال