تصویب صورت های مالی سال ۹۷ بانک پارسیان

نمایه بانک : مجمع عمومی عادی سالانه بانک پارسیان برای بررسی عملکرد دوره مالی منتهی به 29 اسفند 1397 بعد از ظهر روز دوشنبه،۷ مردادماه ۱۳۹۸ درسالن اجتماعات پژوهشگاه نیرو و با حضور بیش از ۸۱ درصد سهامداران برگزار شد.
  • سه شنبه 8 مرداد 1398 ساعت 10:45
به گزارش نمایه بانک ، به نقل از روابط عمومی بانک پارسیان، متن پیام هیات مدیره به سهامداران برای جمع حاضر قرائت شد. سپس هیات رئیسه با ترکیب مهندس عباس خسروانی، عضوهیات مدیره بانک به عنوان رییس جلسه، باغستانی و موحد نژاد، نمایندگان سهامداران به عنوان ناظرین، ابوالقاسمی به عنوان دبیر جلسه و نمایندگان بانک مرکزی و سازمان بورس درجایگاه حضور یافتند.
در ادامه با دعوت هیات رییسه، دکتر کورش پرویزیان مدیرعامل بانک، گزارش مستدل و مبسوطی ازعملکرد بانک در سال 97 را برای حاضران ارایه کرد.
در این مجمع، سهامداران پس از استماع گزارش هیات‌مدیره و بازرس قانونی درخصوص عملکرد سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۹۷ با اکثریت آرا به تصویب صورت‌های مالی این بانک رای مثبت دادند.
انتخاب موسسه حسابرسی « دش و همکاران» به عنوان حسابرس مستقل و بازرس قانونی، و موسسه " رایمند و همکاران "به عنوان حسابرس و بازرس علی البدل، انتخاب روزنامه های دنیای اقتصاد و اطلاعات به عنوان روزنامه های رسمی بانک پارسیان در سال 98 از دیگر مصوبات مجمع عمومی عادی بانک پارسیان بود.

خلاصه تصمیمات مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام برای سال مالی منتهی به 1397/12/29

 
 
فایلهای پیوست
گزارش مجمع.pdf

 

اطلاعات و صورت های مالی تلفیقی برای سال مالی منتهی به 1397/12/29

 
 
فایلهای پیوست

ثبت نظر

ارسال