تقدیر از عملکرد بانک ملت برای توانمندسازی خانواده های نیازمند تحت پوشش کمیته امداد

نمایه بانک : از اقدامات مهم بانک ملت در سالهای اخیر و در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی؛ ایجاد زمینه های اشتغال، توانمندسازی، خوداتکایی و استقلال اقتصادی خانواده های نیازمند و مورد حمایت کمیته امداد از طریق اعطای تسهیلات قرض الحسنه است.
  • چهارشنبه 8 خرداد 1398 ساعت 16:45

به گزارش نمایه بانک ، به نقل از روابط عمومی بانک ملت ، در لوح سپاسی که سید پرویز فتاح به بانک ملت اهدا کرده است آمده است:  خدای بزرگ را سپاسگزارم که به ما توفیق خدمت به بهترین بندگانش را در یکی از مهم ترین فرازهای تاریخ عنایت کرده است زیرا به فرموده حضرت رسول اکرم(ص)، "کسی که در هر صبحگاه به امور مسلمین همت نگارد و در اندیشه کار آنان نباشد از ما نیست".


وی در این نامه با اشاره به نامگذاری سال ۱۳۹۷ از سوی مقام معظم رهبری به نام سال حمایت از کالای ایرانی، اعطای  تسهیلات قرض الحسنه از سوی بانک ملت را باعث ایجاد زمینه های اشتغال، توانمندسازی، خوداتکایی و استقلال اقتصادی خانواده های نیازمند و مورد حمایت کمیته امداد خواند و از دست اندرکاران این بانک بابت تعامل اثرگذار و همکاری ارزنده با مددجویان، سپاسگزاری کرد.

از اقدامات مهم بانک ملت در سالهای اخیر و در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی؛ ایجاد زمینه های اشتغال، توانمندسازی، خوداتکایی و استقلال اقتصادی خانواده های نیازمند و مورد حمایت کمیته امداد از طریق اعطای تسهیلات قرض الحسنه بوده است.


فتاح گفت : امید است  که کمیته امداد _در سال جدید که به نام رونق تولید مزین شده است_ با حمایت مستمر بانک ملت، گام های موثرتری را در جهت توسعه و ایجاد اشتغال پایدار مددجویان بردارد.


براساس این گزارش بانک ملت در راستای مسئولیت های اجتماعی خود و تقویت تولید ملی، با همکاری و معرفی کمیته امداد امام خمینی (ره) به مددجویان این کمیته تسهیلات ارزان قیمت برای ایجاد کسب و کارهای کوچک پرداخت می کند.

 

 

ثبت نظر

ارسال