سقف تراکنش های خود را با «بام» تعیین کنید/ در "بله" آنلاین بازی کنید

نمایه بانک : سقف تراکنش های بین بانکی از سامانه «بام» قابل تغییر است./ پیام رسان بله که برای نخستین بار در کشور امکان انجام همزمان خدمات بانکی و تراکنش های مالی را در قالب یک پیام رسان داخلی به کاربران خود ارایه داد، این بار بازی آنلاینی را با کمک یک بازوی جدید رونمایی کرد تا بتواند گستره تامین نیاز طیف های مختلف کاربرانش را بیش از پیش وسعت بخشد.
  • چهارشنبه 30 آبان 1397 ساعت 16:0

به گزارش نمایه بانک ، به نقل از روابط عمومی بانک ملی ، انتقال وجه درون بانکی، بین بانکی و بین حساب های خود در سامانه «بام» با تایید و یا بدون تایید پیامکی قابل انجام است.

در این سامانه سقف مبلغ تراکنش بین بانکی با تایید پیامکی 150 میلیون ریال در نظر گرفته شده، اما تا سقف سه میلیارد ریال قابل افزایش است.

درخواست افزایش سقف انتقال پول با این روش هم به صورت حضوری در شعبه و هم به صورت اینترنتی در سامانه «بام» قابل ثبت است. با این حال مراجعه حضوری در شعبه کمی زمان بر است، اما کسانی که درخواست خود را در سامانه «بام» ثبت می کنند، پس از تایید اعتبار، می توانند با مراجعه به یکی از شعب بانک ملی ایران، این موضوع را در حداقل زمان ممکن نهایی کنند. مشتریان می توانند با مراجعه به سامانه «بام» و انتخاب گزینه انتقال پول، سقف انتقال پول روزانه خود را مشاهده و یا آن را تغییر دهند.

 

در "بله" آنلاین بازی کنید

 

به گزارش نمایه بانک ، به نقل از روابط عمومی بانک ملی ، با کمک بازوی جدید بله می توانید در این پیام رسان با دوستان و رقبای آنلاین خود بازی کنید. «سی‌می» بازی آنلاین پیام رسان بله برای علاقه مندان به بازی های مهیج است که به صورت همزمان در پلتفرم بله، نسخه اندروید و نسخه ios دسترسی داشت.

در این بازی باید ایموجی (شکلک) مشترک بین کارت خود و کارت وسط زمین را پیدا کنید و برنده بازی شوید. این بازی هم سرگرمی است و هم برندگان می توانند از جوایز آن بهره مند شوند.

«بازی آنلاین سی می» در  بازوی seemebot در دسترس علاقه مندان به بازی ها و سرگرمی های مهیج و آنلاین قرار گرفته است.

پیام رسان بومی و ملی «بله» برای نخستین بار زمینه انجام خدمات بانکی را بر بستر شبکه های مجازی در کشور فراهم کرده است و ایجاد بازی آنلاین امکان فوق العاده ای برای کاربرانی خواهد بود که تمایل دارند تراکنش های مالی، قابلیت های پیام رسانی و بازی و سرگرمی را به صورت یکجا و در یک مجموعه در اختیار داشته باشند.


ثبت نظر

ارسال