استفاده از سامانه بام بانک ملی ایران فقط با رمز دوم یکبار مصرف میسر است/

پرداخت تسهیلات سرمایه در گردش بانک ملی ایران به شرکت تیزپاک

نمایه بانک : بانک ملی ایران مبلغ 15 میلیارد ریال تسهیلات سرمایه در گردش به شرکت تیزپاک به منظور تولید مواد ضد عفونی کننده پرداخت کرد./ استفاده از سامانه بام بانک ملی ایران فقط با رمز دوم یکبار مصرف میسر است.
  • سه شنبه 13 اسفند 1398 ساعت 13:15

به گزارش نمایه بانک ، به نقل از روابط عمومی بانک ملی ، در پی انتشار ویروس کرونا در کشور و در راستای تحقق بخشیدن به منویات مقام معظم رهبری و تاکید مدیریت عامل بانک ، در خصوص کمک به واحدهای تولیدی که قادر به تهیه مواد ضد عفونی کننده می باشند، اداره امور شعب استان خراسان جنوبی با پرداخت مبلغ ۱۵میلیارد ریال تسهیلات سرمایه در گردش در کمترین زمان ممکن(کمتراز۴۸ساعت) موجبات تولید مواد ضد عفونی کننده در تنها شرکت استان را فراهم کرد.


لازم به ذکر است این اقدام موجب شد که مواد ضد عفونی کننده در کمترین زمان ممکن در سطح استان توزیع و نیاز به این محصول مرتفع و دغدغه های مردم استان در این خصوص تامین شود.

 

استفاده از سامانه بام بانک ملی ایران فقط با رمز دوم یکبار مصرف میسر است

 

به گزارش نمایه بانک ، به نقل از روابط عمومی بانک ملی ، با توجه به رﺷﺪ آمار و تنوع روش های ﺳﻮء اﺳﺘﻔﺎده از حساب های ﺑﺎﻧﮑﯽ، ﺑﺎﻻ ﺑﺮدن اﻣﻨﯿﺖ حساب ها همواره ﯾﮑﯽ از اﺻﻠﯽ ترین چالش های بانک هاﺳﺖ که با توجه به کارکرد مناسب رمزهای پویا در ارتقای امنیت حساب های بانکی، اﺳﺘﻔﺎده از رﻣﺰﻫﺎی ﯾﮑﺒﺎر ﻣﺼﺮف ﮔﺰﯾﻨﻪ ای ﻣﻨﺎﺳﺐ و ﻣﻨﻄﻘﯽ برای مواجهه با این امر محسوب می شود. ضمن اینکه بانک ملی ایران همواره در تلاش بوده تا در فرهنگ سازی اقدامات جدید نظام بانکی نقش به سزایی را ایفا کند.


بر همین اساس از این پس کاربران و علاقه مندان به استفاده از سامانه بانکداری الکترونیک بانک ملی ایران (بام) به منظور ارتقای امنیت حساب خود باید برای فرآیندهایی نظیر ثبت نام و یا بازیابی رمز سامانه از رمز دوم پویا استفاده کنند و دیگر امکان انجام این فرآیندها با رمز دوم ثابت میسر نخواهد بود.


پروسه ورود به سامانه نیز پس از ثبت نام و یا بازیابی رمز پس از گذشت 6 ساعت زمان انجام می شود که این امر در راستای ارتقای ایمنی کاربر و جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی تعبیه شده است.


لازم به ذکر است، امکان دریافت رمز پویا برای حساب های بانک ملی ایران از طریق سامانه های شصت(رمزبان) هریم (هدایت رمز یکبارمصرف) و کد دستوری #737*امکان پذیر است.


ثبت نظر

ارسال