پرداخت 32 هزار فقره تسهیلات قرض الحسنه رفع احتیاجات ضروری/ برگزاری اختتامیه جشنواره زیر چتر صلح با حمایت بانک ملی ایران

نمایه بانک : بانک ملی ایران در راستای سیاست های اعتباری خود و به منظور رفع احتیاجات ضروری جامعه از طریق پرداخت تسهیلات قرض الحسنه، اقدام به پرداخت بیش از 32 هزار فقره تسهیلات قرض الحسنه رفع احتیاجات ضروری در هفت ماه ابتدای امسال کرده است./ جشنواره نقاشی "زیر چتر صلح" که به همت کمیته زنان و کودکان انجمن علمی مطالعات صلح ایران و با مشارکت کمیسیون ملی یونسکو- ایران و حمایت کانون جوانه های بانک ملی ایران برگزار شده بود، به پایان رسید.
  • شنبه 3 آذر 1397 ساعت 19:24

به گزارش نمایه بانک ، به نقل از روابط عمومی بانک ملی ، این بانک از ابتدای سال جاری تا پایان مهرماه تعداد 32 هزار و 480 فقره تسهیلات قرض الحسنه رفع احتیاجات ضروری تخصیص داده است که ارزش ریالی آن به 959 میلیارد و 72 میلیون ریال می رسد.

همچنین این بانک 223 فقره تسهیلات تعمیر مسکن به ارزش هفت میلیارد و 105 میلیون ریال به متقاضیان در مدت مذکور پرداخت کرده است.

تخصیص تسهیلات قرض الحسنه خود اشتغالی و مشاغل خانگی از دیگر سیاست های اعتباری بانک ملی ایران بوده به طوری که در هفت ماه ابتدای امسال، 17 هزار و 418 فقره تسهیلات خود اشتغالی و شش هزار و 826 فقره تسهیلات مشاغل خانگی مجموعا به ارزش سه هزار و 609 میلیارد و 772 میلیون ریال تخصیص داده شده است. طی مدت مذکور، 277 هزار و 206 فقره تسهیلات قرض الحسنه کارگشایی نیز به ارزش دو هزار و 764 میلیارد و 455 میلیون ریال پرداخت شده است.

 

برگزاری اختتامیه جشنواره زیر چتر صلح با حمایت بانک ملی ایران

به گزارش نمایه بانک ، به نقل از روابط عمومی بانک ملی ، مراسم اختتامیه این جشنواره با حضور کودکان، نمایندگان یونسکو، کارشناسان و هنرمندان، در مجتمع فرهنگی- تفریحی اُپارک برگزار شد.

در این جشنواره کودکان ایرانی، تصویر ذهنی خود از صلح را بر روی کاغذ آوردند.

در ابتدای مراسم اختتامیه جشنواره نیز دکتر مجتبی مقصودی رییس انجمن علمی مطالعات صلح ایران ضمن خوش‌آمدگویی به مهمانان، از اهداف و انگیزه‌های برگزاری جشنواره گفت.

گروه نمایشی "نوشخند" نیز در ادامه برنامه به اجرای نمایش "زمین مهربانی" با موضوع صلح و محیط زیست پرداخت.

همچنین به منظور اشاعه فرهنگ صلح و مدارا "محمد سلوکی" مجری و بازیگر صدا و سیما و همچنین "مجید انصاری" هنرمند بین المللی به عنوان سفیران "صلح و کودک" انجمن معرفی شدند.

در پایان جشنواره، هدایایی از طرف کانون جوانه های بانک ملی ایران به کودکان شرکت کننده در مسابقه و مهمانان ویژه این مراسم اهدا شد.


ثبت نظر

ارسال