تسهیلات پرداختی بانک توسعه تعاون در بخش کشاورزی با 46 درصد رشد همراه بوده است

نمایه بانک : حمیدرضا البرزی مدیر امور اعتباری و سرمایه‌گذاری بانک توسعه تعاون اعلام کرد: تسهیلات پرداختی این بانک در بخش کشاورزی با 46 درصد رشد همراه بوده است.
  • چهارشنبه 27 فروردین 1399 ساعت 16:55

به گزارش نمایه بانک ، به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون ، حمیدرضا البرزی مدیر امور اعتباری و سرمایه‌گذاری بانک توسعه تعاون که در کارگاه آموزشی آنلاین مدیران ستادی و استانی بانک اظهار داشت: بانک توسعه تعاون 16 درصد سبد تسهیلاتی را به بخش کشاورزی اختصاص داده است که از الزام قانونی 15 درصد فراتر رفته است.

 

وی در همین زمینه افزود: 46 درصد تسهیلات بانک توسعه تعاون در بخش صنعت و معدن پرداخت گردیده است که از الزام قانونی 40 درصد بالاتر بوده است و این امر بیانگر التزام این بانک در اعطای اعتبار و حمایت از بخش تولید کشور می‌باشد.

 

البرزی با اشاره به حضور بانک توسعه تعاون در طرح‌های مختلف اقتصادی و اجتماعی دولت و ایفای نقش مسئولیت اجتماعی بانک گفت: بانک توسعه تعاون 91 درصد از تعهدات خود در قبال معرفی‌شدگان سازمان بهزیستی کشور و 92 درصد از تعهدات خود به معرفی‌شدگان کمیته امداد امام خمینی را اجرایی نموده است و در اعطای وام و تسهیلات قرض‌الحسنه به ازدواج جوانان عملکردی بیش از 93 درصد را محقق کرده است.

 

وی با اشاره به اینکه 82 درصد تسهیلات معرفی‌شدگان مشاغل خانگی نیز از سوی بانک توسعه تعاون پرداخت‌شده است افزود: با توجه به تعداد پرونده‌های جاری، در این خصوص با پرداخت مابقی پرونده‌ها کلیه تعهدات بانک توسعه تعاون در این زمینه به صورت صددرصدی ایفا خواهد شد.

 
 

ثبت نظر

ارسال