تقویت پول ملی هدف اصلی تیم اقتصادی دولت است

نمایه بانک : معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه گفت: تیم اقتصادی دولت درصدد تقویت پول ملی بوده و در این راه نیز گام های اساسی و مهمی نیز برداشته شده است.
  • پنجشنبه 1 آذر 1397 ساعت 10:48

به گزارش نمایه بانک ، به نقل از ایرنا، محمدباقر نوبخت روز پنجشنبه در حاشیه بهره برداری آزمایشی از قطار قزوین - رشت اظهار داشت: پول ملی برای اقتصاد ما بسیار حایز اهمیت بوده و از این رو همه بخش های اقتصادی دولت با اجرای برنامه های از پیش تعیین شده تلاش دارند تا قدرت پول ملی را حفظ کرده و آنرا تقویت کنند.

وی با اشاره به تلاش حوزه های اقتصادی کشور در جهت ثبات اقتصادی و حفظ قدرت پول ملی، اضافه کرد: طی ماه های آینده در قالب کمک های جبرانی تلاش داریم تا خدمات خود را به صورت نقدی و غیرنقدی بین مردم توزیع کنیم.

افزایش حقوق کارکنان دولت

این مسئول خاطرنشان کرد: برای کارکنان دولت نیز در بودجه سال آینده رقم قابل توجهی در حوزه افزایش حقوق در نظر گرفته ایم که پیش نویس لایحه آن از سوی سازمان برنامه و بودجه تقدیم دولت شده که در حال بررسی قرار دارد و به زودی نیز عدد نهایی آن اعلام می شود.

نوبخت در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به بازدید خود از طرح های عمرانی در دست احداث استان قزوین طی ماه های گذشته، خاطرنشان کرد: در بخش مترو هشتگرد - قزوین آن چه که از سوی دولت و سازمان برنامه و بودجه باید به شهرداری کمک شود، پرداخت خواهیم کرد.


ثبت نظر

ارسال