تشریح ویژگی های طرح «مهر زرین» بانک قرض الحسنه مهر ایران

نمایه بانک : بانک قرض الحسنه مهر ایران در راستای سیاست های اعتباری خود و به منظور رفع احتیاجات ضروری جامعه از طریق پرداخت تسهیلات قرض الحسنه در شعب سراسر کشور، طرح مهر زرین را اجرا کرده است.
  • یکشنبه 13 آبان 1397 ساعت 2:18

به گزارش نمایه بانک ، به نقل از روابط عمومی  بانک قرض الحسنه مهر ایران، در این طرح متقاضیان اشخاص حقیقی هستند که با افتتاح سپرده قرض الحسنه ویژه «بانکداری اجتماعی- مهر زرین» می توانند با ایجاد حداقل میانگین به مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان، طی ۳ ماه از تسهیلات بانک به میزان ۴۰ میلیون تومان با دوره بازپرداخت ۲۴ ماهه بهره مند شوند.

همچنین در این طرح متقاضیان می توانند با ایجاد حداقل میانگین به مبلغ ۱۵۰ میلیون تومان در مدت ۳ ماه، از تسهیلات بانک به میزان ۴۰ میلیون تومان با دوره بازپرداخت ۳۶ ماهه استفاده کنند.

مبلغ تسهیلات پرداختی به هر فرد در این طرح ۴۰ میلیون تومان با نرخ کارمزد ۴ درصد بوده که ۲۰ میلیون تومان از محل منابع بانک و ۲۰ میلیون تومان از محل سپرده قرض الحسنه ویژه بانکداری اجتماعی شعب تأمین خواهد شد.

مدت بازپرداخت تسهیلات طرح مهر زرین، ۲۴ و ۳۶ ماهه بوده و افزایش مدت بازپرداخت تسهیلات در قالب ادغام با سایر طرح های بانک مجاز نیست؛ همچنین متقاضیان دریافت تسهیلات طرح یاد شده، در زمان دریافت وام نباید دارای پرونده تسهیلاتی فعال از محل منابع بانک باشند.

شایان ذکر است که مهلت اعتبار طرح مهر زرین تنها تا پایان آبان ماه بوده و متقاضیان از طریق سامانه http://online-acc.qmb.ir/deposit/ می توانند در این طرح افتتاح حساب کنند.

   


ثبت نظر

ارسال