هشدار بانک ملی ایران درباره صفحات جعلی/

واگذاری املاک مازاد بانک ملی ایران سه برابر شد

نمایه بانک : واگذاری های حوزه سهام و اموال مازاد شرکت های تابعه بانک ملی ایران از ابتدای سال جاری تا پایان مردادماه معادل سه برابر فروش سال گذشته بوده است./ بانک ملی ایران درباره ایجاد برخی صفحات جعلی برای ورود به سامانه بام این بانک هشدار داد.
  • سه شنبه 4 شهریور 1399 ساعت 8:30

به گزارش نمایه بانک ، به نقل از روابط عمومی بانک ملی ، بانک ملی در پنج ماه ابتدای امسال 26 هزار و 132 میلیارد ریال از حوزه سهام و اموال مازاد شرکت های تابعه خود را تعیین تکلیف کرده است.
بانک ملی ایران در سال گذشته نیز بیش از 11 هزار میلیارد ریال از اموال مازاد خود را واگذار کرده و بر اساس گزارش اهم عملکرد و دستاوردهای وزارت امور اقتصادی و دارایی، پیشتاز فروش اموال مازاد در سال ۹۸ بوده است.
تعیین تکلیف اموال مازاد بانک ها در راستای عمل به مفاد ماده 16 و 17 قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی کشور است و این بانک با توجه به سیاست های کلی دولت و تاکیدات رییس جمهوری در تسریع روند واگذاری اموال و املاک مازاد بانک ها، واگذاری املاک ملکی و تملیکی و سهام شرکت های تابعه خود را به طور جد در دستور کار دارد.

 

 

به گزارش نمایه بانک ، به نقل از روابط عمومی بانک ملی ، این بانک با هشدار به مشتریان خود اعلام کرد که با توجه به مشاهده برخی صفحات جعلی، برای ورود به سامانه بام، فقط از طریق لینک موجود در صفحه اصلی پورتال بانک ملی ایران به آدرس www.bmi.ir و یا نسخه موبایلی آن اقدام کنند


ثبت نظر

ارسال