تعیین تکلیف 11 هزار میلیارد ریال از اموال مازاد بانک ملی ایران در سال 98 /

اعلام برندگان قرعه کشی جشنواره ویژه پذیرندگان شرکت پرداخت الکترونیک سداد

نمایه بانک : قرعه کشی جوایز دور جدید جشنواره ویژه پذیرندگان پرداخت الکترونیک سداد برگزار شد./ بانک ملی ایران در راستای عمل به مفاد ماده 16 و 17 قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی کشورموفق به واگذاری بیش از 11 هزار میلیارد ریال از اموال مازاد خود شده است./
  • یکشنبه 3 آذر 1398 ساعت 15:0

به گزارش نمایه بانک ، به نقل از روابط عمومی بانک ملی ، دور جدید قرعه‌کشی جوایز میلیونی شرکت پرداخت الکترونیک سداد به پاس قدردانی از همراهی پذیرندگان از ابتدای مهرماه آغاز شده و سداد در این قرعه‌کشی به صورت ماهیانه از تمام استان‌ها برنده خواهد داشت.


این جشنواره با شعار «این پوز، پز دادن داره» تا پایان سال جاری ادامه دارد و تمامی پذیرندگان می توانند از طریق کارتخوان یا اپلیکیشن پالس در آن شرکت کرده و با کسب امتیاز از جوایز ویژه آن بهره مند شوند.


پذیرندگانی که مایل به حضور در قرعه‌کشی جوایز هستند، پس از کسب 100 امتیاز در ماه می‌توانند از طریق مرکز تماس، اپلیکیشن پالس یا پیامکی که برایشان ارسال می‌شود، برای حضور در قرعه‌کشی جوایز اعلام تمایل کنند.


در جشنواره امسال هر تراکنش بالای 10 هزار تومان 1 امتیاز و هر یک میلیون کارکرد 2 امتیاز دارد.


همچنین پذیرندگان سداد می‌توانند با ارسال عدد 5 به 2000444 لینک دانلود پالس را دریافت کنند و از خدمات منحصربه فرد آن در مدیریت کسب و کار خود بهره‌مند شوند.


لازم به ذکر است، دارندگان کارتخوان بانک ملی ایران می‌توانند مراسم‌ قرعه‌کشی و آخرین اخبار جشنواره را در اینستاگرام شرکت سداد به آدرس  sadad_co@ ببینند و اسامی برندگان قرعه‌کشی ماهانه به تفکیک استان‌ها در وبلاگ سداد در بخش «جشنواره‌ها» به آدرس sadadpsp.ir/blog در دسترس است.

 

لیست اسامی برندگان جشنواره به تفکیک هر استان

 

 

 

تعیین تکلیف 11 هزار میلیارد ریال از اموال مازاد بانک ملی ایران در سال 98

 

به گزارش نمایه بانک ، به نقل از روابط عمومی بانک ملی ،  این واگذاری ها در جهت عمل به سیاست های کلان دولت و خروج از بنگاه داری بانک ها صورت گرفته و در مجموع در سال جاری 11 هزار و 156 میلیارد ریال از اموال مازاد بانک اعم از املاک ملکی و تملیکی و سهام شرکت ها تعیین تکلیف شده اند.


لازم به ذکر است، با توجه به تأکیدات رئیس جمهور و ابلاغ قانون کاهش 33 درصدی بنگاه داری سالانه بانک ها، همه بانک های دولتی کارگروه هایی را برای واگذاری و فروش سهام شرکت ها و اموال مازاد تشکیل داده اند.


بانک ملی ایران طی روندی منطقی، قانونی و گام به گام، در حال واگذاری اموال و املاک مازاد خود بوده و بر اساس گزارش اهم عملکرد و دستاوردهای وزارت امور اقتصادی و دارایی که اخیرا منتشر شد، این بانک هم اکنون پیشتاز فروش اموال مازاد است.


همچنین بانک ملی ایران در تاریخ چهارم آبان ماه سال جاری اقدام به برگزاری مزایده کلیه سهام خود در شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی (بزرگترین هلدینگ سرمایه گذاری خود) کرده است که شرایط نوبت بعد مزایده شرکت مذکور در اسرع وقت اعلام می شود.

 

قهرمانی تیم ایثارگران بانک ملی ایران در پانزدهمین جشنواره فرهنگی – ورزشی ایثارگران شبکه بانکی کشور

 

به گزارش نمایه بانک ، به نقل از روابط عمومی بانک ملی ، تیم ایثارگران بانک ملی ایران در پانزدهمین دوره المپیاد فرهنگی و ورزشی ایثارگران سیستم بانکی کشور شرکت و با کسب هشت مدال، موفق به کسب عنوان قهرمانی در بین بانک های کشور شد.

 

تیم بانک ملی ایران در این مسابقات با کسب چهار مدال طلادر رشته های دو و میدانی، تیراندازی، شطرنج و ترتیل قرآن کریم، دو مدال نقره در رشته های شنا (در بخش جانبازان قطع عضو) و دو مدال برنز دررشته های شنای (جانبازان) و دارت به صورت مشترک با بانک کشاورزی به مقام نخست رسید.


این المپیاد با حضور 350 نفر از ایثارگران 11 بانک کشور و در 11 رشته تیمی و انفرادی در دو بخش فرهنگی شامل رشته های حفط، ترتیل، مفاهیم و قرائت و ده رشته ورزشی شامل دو و میدانی، تنیس روی میز، بدمینتون، تیراندازی، کاراته (کاتا)، فوتسال، والیبال، شنا، شطرنج و دارت در شهر مشهد برگزار شد.


 لازم به ذکر است در مراسم اختتامیه این المپیاد حجت الاسلام و المسلمین ثقفی مشاور امور ایثارگران وزیر امور اقتصادی و دارایی، خدایی مهر مشاور رئیس کل بانک مرکزی در امور ایثارگران، خسروی رئیس مرکز امور ایثارگران و خانواده شهدای بانک و تنی چند از مدیران ارشد استان و شبکه بانکی حضور داشتند.


ثبت نظر

ارسال