افتتاح دوطرح صنعتی و صنایع تبدیلی با مشارکت بانک توسعه تعاون استان گیلان

نمایه بانک : دوطرح صنعتی و صنایع تبدیلی با مشارکت مدیریت شعب بانک توسعه تعاون استان گیلان در شهرستان لاهیجان مورد بهره برداری قرار گرفت.
  • چهارشنبه 6 شهریور 1398 ساعت 1:17

به گزارش نمایه بانک ، به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون ، با حضور زارعی استاندار گیلان، مدیران بانک توسعه تعاون و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی کارخانه چای سازی آستان عمران رفاه و شرکت صنعتی ماشین سازی امیدی مورد بهره برداری قرار گرفت .                  

دکتر ارسلان زارعی در حاشیه افتتاح پروژه های هفته دولت در شهرستان لاهیجان دراین مراسم اظهار داشت :در سومین روز از هفته دولت شاهد بهره برداری از دو پروژه تولیدی و صنایع تبدیلی با تلاش فعالان بخش خصوصی و با مشارکت بانک توسعه تعاون در شهرستان لاهیجان می باشیم .                             

استاندار گیلان با تقدیر از عملکرد بانک توسعه تعاون در استان با بیان اینکه حجم اعتبارات هزینه ای برای اجرای طرح ها و پروژه های افتتاح شده در این شهرستان دوبرابر شده است اظهار داشت : این حجم افزایش نشان دهنده فعالیت خوب بخش خصوصی و حمایت موثر دولت از این بخش می باشد.

در ادامه محمدی  مدیر امور شعب بانک توسعه تعاون  با ابراز رضایت از عملکرد مدیریت شعب گیلان در استفاده از ظرفیت صندوق توسعه ملی و تسهیلات اشتغال پایدار روستایی در جهت تسهیل در امر تولید و اشتغال در کشور اظهار داشت : این دوشرکت صنعتی که امروز افتتاح شد مجموعا 90 میلیارد ریال تسهیلات از محل صندوق توسعه ملی و اشتغال پایدار روستایی دریافت نموده اند  که این تسهیلات منجر به اشتغال 80 نفر صورت ثابت گردیده است ،

وی همچنین ابراز امیدواری کرد با کمک مسئولان استانی و حمایت استاندار ، بانک توسعه تعاون بتواند در راستای مسئولیت اجتماعی و کمک به رونق تولید و ایجاد اشتغال گام های موثری در استان بردارد. گفتنی است در این مراسم  البرزی مدیرامور اعتبارات و سرمایه گذاری و احمدی مدیر شعب گیلان نیز حضور داشتند.


ثبت نظر

ارسال