افزایش تعامل و همکاری موسسه کوثر با سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح

نمایه بانک : دکتر عیسی کاظم نژاد رییس هیئت مدیره موسسه اعتباری کوثر وابسته به بانک سپه از افزایش تعامل و همکاری موسسه کوثر با سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح خبرداد.
  • دوشنبه 8 مهر 1398 ساعت 2:21

به گزارش نمایه بانک ، به نقل از روابط عمومی موسسه اعتباری کوثر ، وابسته به بانک سپه ، دکتر عیسی کاظم نژاد در نشست مدیران موسسه کوثر با مدیران سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح که با حضور سردار سرتیپ دوم پاسدار محمدرضا گودرزی رئیس سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح برگزار شد، اظهار داشت: ارایه خدمات متنوع و مطلوب به شاغلین و بازنشستگان نیروهای مسلح از اولویت های موسسه اعتباری کوثر است.

کاظم نژاد افزود: در راستای چارچوب طرح ادغام، برنامه ریزی یکسان سازی ارایه خدمات به نیروهای مسلح در ساختار جدید بانک سپه در حال انجام می باشد.

دکتر غلامحسین صباغی مدیر عامل موسسه اعتباری کوثر وابسته به بانک سپه نیز در این نشست ضمن تشریح خدمات ارائه شده از سوی موسسه به سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح اظهار داشت: موسسه کوثر از ابتدای فعالیت تا کنون تلاش نموده است رضایت نیروهای مسلح را فراهم کند.

صباغی تصریح کرد: در حال حاضر ارائه خدمات به صورت ویژه به بازنشستگان نیروهای مسلح به منظور تکریم و جلب رضایت آنان از طریق انجام امور بانکی با کاهش دفعات مراجعات حضوری و در کوتاهترین زمان فراهم شده است.

بر اساس این گزارش، سردار سرتیپ دوم پاسدار محمدرضا گودرزی رئیس سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح با تشریح وضعیت کنونی نحوه ارائه خدمات بانکی به بازنشستگان نیروهای مسلح گفت: امیدواریم در چارچوب طرح ادغام، یکسان سازی خدمات ارائه شده از سوی بانک های ادغامی هرچه زودتر عملیاتی شده و شاهد ارایه خدمات بانکی بیشتر به بازنشستگان نیروهای مسلح باشیم.


ثبت نظر

ارسال