تمدید یک روزه مهلت پذیره نویسی واحدهای سرمایه گذاری ETF در بانک ملی ایران

نمایه بانک : مهلت پذیره نویسی واحدهای سرمایه گذاری صندوق واسطه گری مالی یکم تا پایان نخستین روز خرداد ماه تمدید شد.
  • چهارشنبه 31 اردیبهشت 1399 ساعت 20:0

به گزارش نمایه بانک ، به نقل از روابط عمومی بانک ملی ،  پذیره نویسی واحدهای ETF با تمدید یک روزه تا ساعت 24 روز پنجشنبه مورخ 1 / 3 / 1399 از طریق درگاه های غیرحضوری این بانک ادامه خواهد داشت.
خرید سهام به ازای هر کد ملی تا سقف دو میلیون تومان امکان پذیر است. پس از پایان پذیره ‌نویسی، در زمان مقتضی همه درخواست‌ها را بررسی شده و میزان واحد تخصیص داده شده به افراد از طریق سامانه ها و درگاه های وب سایت بانک، بام، همراه بام، بله، ایوا و نشان بانک، اعلام خواهد شد.


در اجرای جزء (۲) بند (الف) تبصره (۲) قانون بودجه سال ۱۳۹۹ کل کشور و مصوبات هیأت محترم وزیران در این زمینه، وزارت امور اقتصادی و دارایی به نمایندگی از دولت جمهوری اسلامی ایران باقیمانده سهام خود در بانک‌های ملت، تجارت و صادرات ایران و بیمه‏‌های البرز و اتکایی امین را واگذار می کند.


این امر از طریق پذیره ‏نویسی واحد‌های سرمایه ‏گذاری صندوق سرمایه ‏گذاری قابل معامله (ETF) واسطه‌گری مالی یکم انجام خواهد شد و فرصت بی ‏نظیری برای ورود آحاد جامعه به سرمایه‌گذاری در سهام شرکت‌های معتبری است که دولت با هدف مردمی کردن اقتصاد و امکان دسترسی آحاد مردم کشور به بازار سرمایه و انتفاع از رشد این بازار، قصد انجام آن را دارد.


ثبت نظر

ارسال