حمایت بانک ملت از فراخوان ملی برای کمپین رایگان آموزشی "در خانه بیاموزیم"

نمایه بانک : کمپین ملی آموزشی #در_خانه_بیاموزیم با هدف استفاده از فرصت حضور در خانه برای ارتقاء دانش و مهارت های فناورانه با حمایت بانک ملت به صورت رایگان و آنلاین اجرا می شود.
  • چهارشنبه 28 اسفند 1398 ساعت 13:35
به گزارش نمایه بانک ، به نقل از روابط عمومی بانک ملت ، ثبت نام این دوره ها از روز شنبه ۲۴ اسفند ماه سال ۹۸ از طریق صفحه اطلاع رسانی bit.ly/darkhaneh و درگاه نیمکت آنلاین به نشانی www.nimkatonline.com آغاز شده است.

بر این اساس، علاقه‌مندان به یادگیری زبان‌های برنامه‌نویسی مقدماتی و پیشرفته، طراحی وب‌سایت و سئو، مدیریت، نرم افزارهای تخصصی، علوم مالی، توسعه فردی، آموزش و مشاوره کروناویروس، از سراسر ایران می توانند به کمپین گسترده #در_خانه_بیاموزیم بپیوندند.
 

این طرح آموزشی رایگان در حوزه‌های برنامه نویسی، طراحی وب، سئو، نرم افزارهای تخصصی، مدیریت، حسابداری، توسعه فردی، زبان انگلیسی و آموزش و مشاوره در خصوص کروناویروس، به صورت آنلاین، برای نوجوانان، جوانان و بزرگسالان در سراسر کشور، در دوره های مختلف در روزهای تعطیلات نوروزی برنامه ریزی شده و تعدادی از اساتید کشور در این حوزه ها برای ارائه آن ها به مخاطبان همکاری می‌کنند.
 

بر پایه ی این گزارش، بانک ملت در راستای ایفای مسوولیت اجتماعی، با توجه به شرایط فعلی در حوزه سلامت، تعطیلات اجباری بر اثر نگرانی از شیوع ویروس کرونا و لزوم خانه‌نشینی مردم، و ایجاد فرصت مناسب برای آموزش های رایگان باهدف ارتقاء دانش و مهارت های فناورانه از این کمپین حمایت کرده است.
 

گفتنی است، مجتمع دانش بنیان بامداد با همکاری شرکت انتقال داده های آسیاتک به عنوان تامین کننده زیرساخت فنی و حمایت چند نهاد و موسسه دیگر این کمپین را اجرا خواهند کرد.
 

این گزارش می افزاید دانش‌ پذیران در پایان دوره آموزشی، درصورت موفقیت در آزمون آنلاین، از سوی مجتمع فنی و حرفه‌ای بامداد مدرک نیز دریافت خواهند کرد.
 
 

 

 

ثبت نظر

ارسال