خرید اعتباری از فروشگاه‌های ایران‌ مال با طرح «آینده‌داران» بانک آینده

نمایه بانک : بانک آینده با هدف حمایت از مشتریان خود، از طرح «آینده‌داران» رونمایی کرد.
  • چهارشنبه 31 اردیبهشت 1399 ساعت 14:0
به گزارش نمایه بانک ، به نقل از روابط عمومی بانک آینده ، همه مشتریان بانک آینده که دارای یکی از انواع سپرده‌های قرض‌الحسنه (جاری و پس‌انداز)، سپرده‌های بلندمدت شتاب و آینده ‌ساز باشند، می‌توانند از اول خردادماه امسال، با ثبت‌نام در سامانه پیشخوان مجازی (abplus.ir) یا مراجعه به شعب بانک آینده، بر اساس موجودی حساب انتخابی، اعتباری بین ۱۰ (ده) میلیون ریال تا ۵۰ (پنجاه) میلیون ریال، دریافت کرده و با مراجعه حضوری به فروشگاه‌های ایران‌مال که دارای نشان «آینده‌داران» هستند از مزایای این طرح بهره‌مند شوند.
 
 
زمان پرداخت این طرح، سه ماه بعد از خرید است؛ این اعتبار، به‌صورت قرض‌الحسنه بوده، هیچ‌گونه هزینه‌ای بابت دیرکردِ پرداخت، به حساب مشتری منظور نمی‌شود.
 
 
این در حالی است که مشتری از ابتدای ثبت درخواست، امکان پرداخت ‌یکباره مبلغ خرید، لغو اعتبار دریافت ‌شده و انصراف از مشارکت در طرح را دارد.
گفتنی است خرید مازاد بر اعتبار ثبت شده مشتری از کارت‌های دیگر او، به طور نقدی کسر می‌شود.
 

نظرات

آرزو

اگر لیست فروشگاهها رو هم می زدن خیلی بهتر بود

ادمین 12 روز پیش / پاسخ

سلام مخاطب گرامی . فروشگاه‌های ایران‌مال که دارای نشان «آینده‌داران» هستند ؛ همگی در مجتمع ایران مال واقع شده و شما می توانید با مراجعه به مجتمع "ایران مال" در منطقه 22 ، غرب بزرگراه خرازی، در هایپر استار و نیز فروشگاه های واقع در ایران مال که دارای نشان آینده داران هستند، از مزایای این طرح بهره‌مند شوید.

ثبت نظر

ارسال