دومین جشنواره فین‌تک فارم بانک کشاورزی

نمایه بانک : در سالهای اخیر، کسب‌وکارهای نوآورانه و مبتنی بر تکنولوژی فین تک در ایران رشد قابل‌توجهی داشته و با توجه به ظرفیت موجود می توانند تحول عظیمی در صنعت بانکداری و سایر حوزه های اقتصای کشور ایحاد نمایند. در همین راستا بانک کشاورزی با مشارکت شرکت آسان پرداخت (آپ) دومین جشنواره کسب و کارهای فین‌تک با عنوان FintechFarm را در روزهای 29 و 30 بهمن ماه فین‌تک برگزار می‌نماید.
  • دوشنبه 30 دی 1398 ساعت 1:18

به گزارش نمایه بانک ، به نقل از روابط عمومی بانک کشاورزی ،  درهمین راستا بانک کشاورزی با مشارکت شرکت آسان پرداخت (آپ) دومین جشنواره کسب و کارهای فین‌تک با عنوان  FintechFarm را در روزهای 29 و 30 بهمن ماه فین‌تک برگزار می‌نماید.

 

این رویداد با هدف ارائه راهکارهای خلق ارزش در اقتصاد کشاورزی در شش محور اصلی «پرداخت (Payment)»، « وام‌دهی و قرض‌دهی (Lendtech)»، « تامین مالی جمعی (Crowdfunding)»، « مدیریت سرمایه (Wealthtech)»، « رمز ارزها (Cryptocurrency)» و « بلاکچین (Blockchain)» برگزار می­ شود.

 

در این رویداد صاحبان ایده و محصولات نوآورانه در حوزه فین­تک با یکدیگر به رقابت پرداخته و در پایان طرح‌های برتر خدمات و محصولات خود را در نمایشگاهی که به همین منظور در بانک کشاورزی برگزار می‌گردد، ارائه خواهند داد. همچنین طرح‌های برتر از جوایز نقدی و مزایای ویژه برای تعامل با بانک کشاورزی و اکوسیستم کارآفرینی کشور بهره‌مند می‌ شوند. 

 

شرکت در این رویداد رایگان است و علاقمندان به حضور در این جشنواره می‌توانند تا تاریخ 20 بهمن‌ماه با مراجعه به وب سایت بانک کشاورزی به آدرس bki.ir طرح ها و ایده های نوآورانه خود را ثبت نمایند.


ثبت نظر

ارسال