نمایشگاه عکس نمای ملی تمدید شد

رضایت 93 درصدی کاربران از «بام» بانک ملی ایران

نمایه بانک : تازه ترین نظرسنجی ها نشان می دهد بیش از 93 درصد کاربران سامانه «همراه بام» بانک ملی ایران از آن رضایت دارند./ نمایشگاه آثار برگزیده جشنواره عکس نمای ملی تا پایان بهمن ماه تمدید شد.
  • دوشنبه 21 بهمن 1398 ساعت 12:0

به گزارش نمایه بانک ، به نقل از روابط عمومی بانک ملی ، با گذشت حدود چهار سال از راه اندازی این سامانه و به روزرسانی های انجام شده در آن، اکنون قریب به اتفاق کاربران از «بام» ابراز رضایت می کنند.

 

در این سامانه تعداد قابل توجهی از خدمات بانکی به صورت غیرحضوری قابل انجام است و کابر می تواند با استفاده از همه ابزارهای متصل به اینترنت از جمله کامپیوتر، تبلت و موبایل از خدمات آن بهره ببرد.

 

به تازگی و در رویداد «ملی شو 3» نسخه کامل تری از سامانه «همراه بام» رونمایی شد که مطابق با بازخوردهای دریافتی از کاربران به روز شده است.

 

انتقال وجه حسابی درون بانکی و شتابی، کارت به کارت، پرداخت قبوض خدماتی از طریق بارکدخوان، پرداخت اقساط تسهیلات، خرید شارژ، شارژ خودکار، مانده کارت، صورتحساب تسهیلات، افزودن تسهیلات دیگران، استعلام برگه چک، خرید بسته اینترنت و نیکوکاری تنها بخشی از امکانات «بام» است. 

 

نمایشگاه عکس نمای ملی تمدید شد

 

به گزارش نمایه بانک ، به نقل از روابط عمومی بانک ملی ، این نمایشگاه که همزمان با ایام مبارک دهه فجر افتتاح شد مورد توجه علاقمندان و هنرمندان قرار گرفت و با توجه به استقبال  بازدیدکنندگان از این نمایشگاه مهلت بازدید تا 30 بهمن ماه تمدید شد.

 

در این جشنواره 59 اثر از میان بیش از 2800 اثر ارسالی به دبیرخانه این جشنواره که توسط 415 عکاس گرفته شده بود، به انتخاب هیات داوران به نمایشگاه راه پیدا کردند.

 

گفتنی است آثار به نمایش درآمده در موزه بانک ملی ایران در بخش معماری با موضوعات ابنیه تاریخی و قدیمی، طراحی و خطوط معماری بناها، تزئینات معماری ، نمای بدنه شعب و هویت بصری ساختمان های بانک ملی ایران و در بخش مستند اجتماعی با موضوعات بازار، کسب و کار و مراودات پولی و بانکی به شیوه های سنتی ، الکترونیک و دیجیتال می باشد و علاقمندان به بازدید از این آثار می توانند روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 13 تا 17 برای بازدید به این موزه مراجعه کنند.

 

موزه بانک ملی ایران در خیابان فردوسی بالاتر از خیابان سرهنگ سخایی واقع شده است


ثبت نظر

ارسال