رونمایی از «ترنج کارت» بانک آینده در سال «رونق تولید»

نمایه بانک : در سال «رونق تولید» و در راستای حمایت از «کالای ایرانی»، تسهیـلات کارت اعتباری «تُرنج کارت» را برای بهره‌برداری مشتریان محترم، رونمایی و به بازار عرضه کرد.
  • شنبه 11 خرداد 1398 ساعت 5:42

به گزارش نمایه بانک ، به نقل از روابط عمومی بانک آینده ، سقف تسهیلات کارت اعتباری «تُرنج کارت»؛ مبلغ ۵۰۰ (پانصد) میلیون ریال، با قابلیت بازپرداخت اقساطی، حداکثر ۳۶ ماهه است.

تسهیلات «تُرنج کارت»؛ صِرفاً برای خرید از شرکت‌های طرف قرارداد (تولیدکنندگان داخلی)، امکان استفاده دارد و قابلیت Close Loop در کانال‌های درگاه اینتـرنتی و کارت‌خوان نیز، برای این محصول جدید بانک آینده، پیش‌بینی شده است.
 
صاحبان «تُرنج کارت»، حداکثر ۳۰ روز پس از صدور این کارت، مهلت خرید از فروشگاه‌های طرف قرارداد با بانک آینده را دارند، که پس از این مدت، «تُرنج کارت»، منقضی می‌شود.
 
دارندگان «تُرنج کارتِ» بانک آینده، در حال حاضر می‌توانند؛ محصولات یکی از شرکت‌های تولیدکننده لوازم خانگی ایرانی که در شعب بانک به آنها معرفی خواهد شد را خریداری کنند. مذاکره با سایر شرکت‌های تولیدی و خدماتی ایرانی در حال انجام است که در صورت توافق و اضافه شدن به لیست «تُرنج کارت»، اسامی این شرکت‌ها، بلافاصله به مشتریان محترم، از طریق شعبه مربوط، اطلاع‌رسانی خواهد شد.
 

ثبت نظر

ارسال