روایت توانمندی‌های تجارت‌نو در بزرگترین نمایشگاه صنعت پتروشیمی

نمایه بانک : بیمه تجارت‌ نو با شرکت درنخستین نمایشگاه حمایت از ساخت داخل درصنعت پتروشیمی که عصر روز ۲۷ بهمن در جزیره کیش اقتتاح شد، گامی دیگر در جهت گسترش سهم خود از این بازار برداشت.
  • دوشنبه 28 بهمن 1398 ساعت 2:7

به گزارش نمایه بانک ، به نقل از روابط عمومی بیمه تجارت نو ، در این نمایشگاه که نائب رئیس هئیت مدیره، مشاور و مدیرحوزه مدیرعامل، معاونان، مدیران فنی، مدیر روابط عمومی و کارشناسان حضور یافتند، طی ۳ روز برگزاری نمایشگاه مذکور در کنار تشریح رشته های بیمه‌ای تجارت‌نو به معرفی ظرفیت ها و توانمندی های این مجموعه پرداخته خواهدشد.

 

 تجارت نو از ابتدای سال ۹۸ تا کنون پرتفویی بالغ بر۳۵۰ میلیارد ریال در رشته انرژی کسب کرده که با توجه به برنامه ریزی‌های صورت گرفته جهت افزایش پرتفو در این رشته بیمه‌ای برای سال آینده، حضور در نمایشگاه مذکور و شناسایی بازارهای هدف جدید در زمینه پتروشیمی، کاملا حائز اهمیت است.

 

گفتنی است؛ این شرکت تاکنون توانسته در دو بخش از بیمه‌های انرژی، شامل ساحلی و فراساحلی و در دو گروه بیمه‌ای زمان ساخت پروژه و زمان بهره‌برداری از پروژه‌های ساخته شده، بصورت مستقل یا کنسرسیوم با شرکت های  فعال هم صنف خود، بیمه نامه هایی صادر کند.


ثبت نظر

ارسال