تمدید طرح «مهر زرین» بانک قرض الحسنه مهر ایران/ پرداخت تسهیلات قرض الحسنه تا سقف ۴۰۰ میلیون ریال

نمایه بانک : طرح تسهیلاتی «مهر زرین» به مناسبت فرارسیدن سالروز تاسیس بانک قرض الحسنه مهرایران تا پایان آذر ماه سال جاری تمدید شد.
  • پنجشنبه 1 آذر 1397 ساعت 1:15

به گزارش نمایه بانک ، به نقل از روابط عمومی  بانک قرض الحسنه مهر ایران، طرح تسهیلاتی «مهر زرین» در راستای سیاستهای اعتباری بانک و به منظور رفع احتیاجات ضروری جامعه از طریق پرداخت تسهیلات قرض الحسنه در شعب سراسر کشور اجرا شده و به مناسبت فرا رسیدن ۲۲ آذر، سالروز تاسیس بانک قرض الحسنه مهرایران تا پایان آذرماه سال جاری تمدید شد.
در این طرح متقاضیان اشخاص حقیقی هستند که با افتتاح سپرده قرض الحسنه ویژه بانکداری اجتماعی- مهر زرین می توانند با ایجاد میانگین به مبلغ ۱ میلیارد ریال طی ۳ ماه از تسهیلات بانک به میزان ۴۰۰ میلیون ریال با دوره بازپرداخت ۲۴ ماهه بهره مند شوند.
همچنین، متقاضیان می توانند با ایجاد میانگین به مبلغ ۱.۵میلیارد ریال در مدت ۳ ماه، از تسهیلات بانک به میزان ۴۰۰ میلیون ریال با دوره بازپرداخت ۳۶ ماهه استفاده کنند.
مبلغ تسهیلات پرداختی به هر فرد در این طرح ۴۰۰ میلیون ریال است که ۲۰۰ میلیون ریال از محل منابع بانک و ۲۰۰ میلیون ریال از محل سپرده قرض الحسنه ویژه بانکداری اجتماعی شعب خواهد بود.
نرخ کارمزد تسهیلات پرداختی ۴ درصد می باشد و مهلت اعتبار این طرح تا پایان آذرماه سال جاری تمدید شده است.
مدت بازپرداخت طرح ۲۴ ماهه و ۳۶ ماهه بوده و افزایش مدت بازپرداخت تسهیلات در قالب ادغام با سایر طرح های بانک مجاز نیست.


ثبت نظر

ارسال