افزایش سواد مالی با کانون جوانه های بانک ملی

نمایه بانک : اگر هنوز تسلط کافی برای داشتن یک برنامه ریزی خوب مالی را ندارید و یا از دانش کافی برای آن برخوردار نیستید، همراه کانون جوانه های بانک ملی ایران باشید تا گام به گام سواد مالی خود را افزایش دهید.
  • یکشنبه 29 فروردین 1400 ساعت 10:13

به گزارش نمایه بانک ، به نقل از روابط عمومی بانک ملی ، بسیاری از رویاهای ما دست یافتنی هستند به شرط آنکه یک برنامه ریزی مناسب برای تحقق آن داشته باشیم. حالا اگر این رویا جنبه مادی داشته باشد که باید یک برنامه ریزی مالی درست و حسابی برای آن ترتیب دهیم.

 

کانون جوانه های بانک ملی ایران شما را در این زمینه راهنمایی می کند و با آموزش های مفید و کاربردی خود و همچنین بخش های متنوعی که برای نوجوانان در نظر گرفته، همراه شما در این مسیر است.

 

این کانون، نه تنها یک مدرسه مجازی برای ارائه آموزش های اقتصادی و بانکی است، بلکه بستری مفید و البته لازم برای ساخت پایه های محکم آینده اقتصاد کشور است.

 

در این بستر، کانونی ها یاد می گیرند مفهوم پول چیست، پس انداز چگونه انجام می شود، خرج کردن چه فرآیندی دارد، درآمد چگونه حاصل می شود، چگونه باید صرفه جویی کرد، چطور می توان به اقتصاد خانواده کمک کرد و...

 

همچنین کانون جوانه های بانک ملی ایران در سال 1398 اپلیکیشن آموزشی-تفریحی "هپ" برای کودکان و نوجوانان تا 18 سال رونمایی کرد که در کنار تفریح و سرگرمی، هوش پولساز آنان را تقویت کرده و سواد مالی ایشان را افزایش می دهد.

 

این اپلیکیشن در بخش های مختلف مدرسه اقتصاد، مدرسه هوش مصنوعی، مدرسه کسب و کار، مدرسه مشاوره تحصیلی، کتابخانه دیجیتال، همیار پلیس، بازی، فیلم و کارتون، داستان صوتی و آهنگ، بله، اخبار و ... در دسترس مخاطبان قرار دارد.

 

برای اطلاع از برنامه ها، آخرین اخبار و سایر مطالب جذاب و متنوع کانون جوانه های بانک ملی ایران، صفحه اینستاگرام این کانون را با آدرس kidsbankmelli دنبال کنید.


ثبت نظر

ارسال