بانک ملی ایران حامی اشتغالزایی برای جوانان

نمایه بانک : بانک ملی ایران در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی خود طی سال های گذشته، با پرداخت و توزیع عادلانه تسهیلات اشتغالزایی به متقاضیان و جامعه هدف سازمان‌های حمایتی، گام های مهمی به منظور ایجاد فرصت های اشتغالزایی و توسعه طرح های خود اشتغالی فراگیر ملی برداشته است.
  • شنبه 14 بهمن 1402 ساعت 14:30

به گزارش نمایه بانک ، به نقل از روابط عمومی بانک ملی ، این بانک در حوزه مسئولیت های اجتماعی به منظور حمایت و توان بخشی به طرح های خود اشتغالی فراگیر ملی و مشاغل خانگی و همچنین توسعه بازارهای کسب و کار از ابتدای تیرماه 1401 تا پایان دی ماه امسال (1402) در مجموع 253 هزار و 309 فقره تسهیلات به ارزش بیش از 228 هزار و 142 میلیارد ریال به مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره)، سازمان بهزیستی و گروه های هدف سازمان های حمایتی و صاحبان مشاغل مورد حمایت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی پرداخت کرده است.

 

لازم به یاد آوری است، بانک ملی ایران طی 10 ماه امسال، در مجموع تعداد 98 هزار و 26 فقره تسهیلات خود اشتغالی به ارزش 121 هزار و 641 میلیارد ریال به گروه های هدف سازمان های حمایتی و متقاضیان اشتغالزایی پرداخت کرده است.

 

افزون بر این، پرداخت تسهیلات به اشتغال زندانیان از دیگر اقدامات بانک ملی ایران در مدت یاد شده در راستای حمایت از بازار کسب و کار و خوداشتغالی در کشور است.


ثبت نظر

ارسال