با بام، در خانه بمان!

نمایه بانک : با «بام» و «همراه بام» بانک ملی ایران، نیازی نیست برای انتقال وجه و بسیاری از امور دیگر بانکی از خانه خارج شوید.
  • پنجشنبه 12 فروردین 1400 ساعت 9:15

به گزارش نمایه بانک ، به نقل از روابط عمومی بانک ملی ، در این روزهای شیوع کرونا که حضور در مراکز پر تردد از جمله شعب بانک ها با افزایش احتمال ابتلا به بیماری رابطه مستقیم دارد؛ چه بهتر است که تا حد امکان تردد و رفت های خود را کم تر کنیم.


از طرفی غالب امور روزمره بانکی در انتقال وجه خلاصه می شود و از این رو سامانه های «بام» و «همراه بام» راهکاری خواهند بود تا به راحتی در خانه و بدون نیاز به حضور در شعبه این امور را مدیریت کرد.


اکنون سقف انتقال وجه حسابی بین بانکی و درون بانکی در بام و همراه بام مبلغ 100 میلیون تومان در هر روز است. همچنین سقف انتقال وجه کارتی بین بانکی و درون بانکی در این سامانه ها مبلغ 10 میلیون تومان در هر شبانه روز است.


دریافت صورت حساب، خرید شارژ، انتقال وجه بین بانکی در قالب «پایا» و «ساتنا»، «بام» سازمانی، پرداخت اقساط، قابلیت مدیریت حساب ها و بودجه ریزی و خدمات دریافت گواهی تمکن مالی، پرداخت قبوض و... از دیگر خدمات بام است.


همچنین با نرم‌افزار موبایلی همراه بام، می توانید به خدماتی از قبیل انتقال وجه حسابی درون بانکی و شتابی، کارت به کارت، پرداخت قبوض خدماتی از طریق بارکدخوان، پرداخت اقساط تسهیلات، خرید شارژ، شارژ خودکار، مانده کارت، صورتحساب تسهیلات، افزودن تسهیلات دیگران، استعلام برگه چک، خرید بسته اینترنت، نیکوکاری و... در بستر یک اپلیکیشن دسترسی داشته باشید.


ثبت نظر

ارسال