جدیدترین شعبه بانک ملی ایران در خانه شما افتتاح شد

نمایه بانک : بانک ملی ایران این امکان را برای مشتریان خود فراهم کرده است که از منزل و یا محل کار خود نه تنها امور روزمره بانکی را انجام دهند، بلکه فرم های مرتبط با احراز هویت، گواهی امضا یا درخواست های مرتبط با تسهیلات را نیز تکمیل و ثبت کنند.
  • پنجشنبه 12 فروردین 1400 ساعت 9:17

به گزارش نمایه بانک ، به نقل از روابط عمومی بانک ملی ، نشان بانک تازه ترین دستاوردی است که توسط این بانک رونمایی شده است؛ فضایی که به معنای واقعی کلمه، حضور مشتری در شعبه را تداعی می کند.
مشتریانی که پیش از این برای دریافت صورتحساب، استعلام وضعیت چک، دریافت گواهی تمکن مالی و ... به شعب بانک مراجعه می کردند، با «نشان بانک» نه تنها از همه این خدمات بهره مند می شوند، بلکه خدمات تازه و منحصر به فردی را نیز دریافت می کنند.


«گواهی امضا» یکی از مهمترین کاربردی های شعبه دیجیتال بانک ملی ایران است که نه به شکل سنتی و حضوری، بلکه به صورت کاملا غیرحضوری و از طریق تلفن همراه انجام می شود.


«افتتاح حساب» نیز که همیشه یکی از اصلی ترین دلایل مراجعه حضوری مشتریان به شعب بانک بود، در «نشان بانک» به صورت غیرحضوری ممکن است.
این خدمات که بر روی اپلیکیشن ایوا ارائه می شود، نه تنها مشتری را از حضور در شعبه برای انجام بسیاری از امور بانکی بی نیاز می کند، بلکه هزینه خدمات را نیز کاهش داده و به کاهش خطر انتقال بیماری ها نیز می انجامد.


«نشان بانک» بانک ملی ایران به زودی خدمات تازه ای نیز به مشتریان ارائه خواهد کرد.


ثبت نظر

ارسال