خرید اعتباری از فروشگاه‌های ایران‌ مال با طرح «آینده‌داران1»

نمایه بانک : بانک آینده، با هدف ارزش‌آفرینی هر چه بیش‌تر و امکان خریدی آسان و متنوع برای مشتریان، طرح جدید خرید اعتباری خود با عنوان طرح «آینده‌داران 1 » را معرفی‌ می‌کند.
  • جمعه 23 آبان 1399 ساعت 21:50

به گزارش نمایه بانک ، به نقل از روابط عمومی بانک آینده ، تمام‌ مشتریان بانک آینده که دارای انواع سپرده‎های سرمایه‎گذاری از جمله: سپرده‌های قرض‌الحسنه (جاری و پس‌انداز)، سپرده‌های بلندمدت شتاب، آینده‌ساز و واحدهای سرمایه‌گذاری صندوق گسترش فردای ایرانیان باشند، می‌توانند تا 22 آذر امسال، با ثبت‌نام در سامانه پیشخوان مجازی، abpuls.ir یا با مراجعه به شعب بانک آینده، بر اساس موجودی حساب انتخابی، اعتباری بین ده میلیون ریال تا سقف یک‌صدمیلیون ریال، دریافت کرده، با مراجعه حضوری به فروشگاه‌های طرف قرارداد مرکز خرید بازار بزرگ ایران (ایران‌مال) و هایپراستار آن از مزایای این طرح، بهره‌مند شوند؛ فهرست کامل فروشگاه‌ها را می‌توانید در این لینک  ببینید.

 


اعتبار و مهلت استفاده از اعتبار‌ «آینده‌داران1» تا پایان آذر امسال ( 1399/09/30 ) است؛ مشتریان محترم فرصت دارند تا 22 آذر برای دریافت این کارت و بهره‌مندی از مزایای آن، اقدام نمایند.

 


بازپرداخت اعتبار درنظر‌گرفته‌شده در طرح «آینده‌داران1» نیز تا زمان سررسید آن یعنی 30 آذر به‌صورت رایگان و بدون دریافت سود خواهد بود؛ در صورت عدم‌تسویه اعتبار کارت در بازه‌زمانی اجرای طرح، میزان مصرف‌شده اعتبار کارت‌ها در روز 1399/10/01، محاسبه خواهد شد؛ بدین‌ترتیب که 20درصد از کل اعتبار مصرف‌شده، به‌صورت رایگان و بدون سود از اصل اعتبار، بازگردانده خواهد شد و مبلغ باقی‌مانده در 4 قسط تا تسویه کامل کارت از سوی مشتری پرداخت خواهد شد.


برای اطلاعات بیش‌تر به یکی از شعب بانک آینده مراجعه یا با مرکز ارتباط این بانک به‌شماره 27663200 - 021، در تمام شبانه‌روز، تماس بگیرید.

 

ثبت نظر

ارسال