عصر جدید با حمایت بانک شهر از استعدادهای جوان ایران اسلامی به پایان رسید

نمایه بانک : برنامه پرمخاطب «عصر جدید» همزمان با فرا رسیدن عید بزرگ غدیر؛ حمایت گسترده بانک شهر و معرفی استعدادهای برگزیده به پایان رسید.
  • دوشنبه 27 تیر 1401 ساعت 14:15

به گزارش نمایه بانک ، به نقل از روابط عمومی بانک شهر،  فینال فصل سوم برنامه «عصر جدید» به عنوان پرمخاطب ترین برنامه سال جدید، در شب عید سعید غدیر، با معرفی استعداد های برتر برگزار و 6 فینالیست این دوره، جوایز خود را از بانک شهر دریافت کردند.


دکتر سجادی معاون سرمایه گذاری و امور شرکت های بانک شهر نیز در حاشیه اهدای جوایز فینالیست ها با تشریح فعالیت ها و اقدامات این بانک در حوزه مسئولیت اجتماعی، گفت: بانک شهر همواره تلاش کرده است کیفیت زندگی شهروندان در شهرهای مختلف کشور را ارتقاء داده و بهبود بخشد.


سجادی با بیان اینکه حمایت از نخبگان و استعداد های درخشان ایران اسلامی نیز در اولویت های بانک شهر قرار دارد، افزود: به عنوان کارکنان بانک شهر به خود می بالیم که در این برنامه حضور داشته و می توانیم ضمن حمایت از استعدادهای کشورعزیزمان، مسیر پیشرفت آنان را هموار کنیم.


این گزارش می افزاید، "علی طولابی" در پایان ماراتن بزرگ فصل سوم برنامه عصر جدید با آرای مردمی و کسب بیش از ۵ میلیون رای به عنوان برگزیده این فصل انتخاب شد. همچنین گروه "پهلوانک های ایران زمین" با کسب بیش از ۴ میلیون رای در جایگاه دوم قرار گرفتند و "پیمان ابراهیمی" از اصفهان با بیش از ۳ میلیون رای سوم شد. "ساینا شیخی" در رتبه چهارم، "ستیلا و آنیسا" در رتبه پنجم و "احسان یاسین" نیز در رتبه ششم قرار گرفتند.

 


ثبت نظر

ارسال