پرداخت بیش از 190 هزار فقره وام ازدواج در بانک ملی ایران

نمایه بانک : بانک ملی ایران در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی خود و همسویی با برنامه های دولت مبنی بر تسهیل و کمک به ازدواج جوانان و ترویج سنت حسنه ازدواج، پرداخت وام ازدواج را از مهم ترین سیاست‌های اعتباری خود می داند.
  • دوشنبه 21 شهریور 1401 ساعت 13:15

به گزارش نمایه بانک ، به نقل از روابط عمومی بانک ملی ، این بانک طی یک سال اخیر با پرداخت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج به ارزش 206 هزار و 113 میلیارد ریال تعداد 190 هزار و 926 جوان ایرانی را به خانه بخت فرستاد.

 

براین اساس با احتساب تعداد فقره تسهیلات اعطایی، از ابتدای شهریور ماه سال گذشته تا اواخر مرداد ماه امسال به طور متوسط روزانه 530 جوان ایرانی، زندگی مشترک خود را با تسهیلات بانک ملی ایران آغاز کرده اند.

 

بانک ملی ایران طی چهار ماه ابتدای امسال نیز 56 هزار و 371 فقره وام ازدواج به ارزشی بالغ بر 77 هزار و 640 میلیارد ریال در راستای تسهیل و ترویج سنت حسنه ازدواج جوانان پرداخت کرده است.

 

لازم به ذکر است، بانک ملی ایران طی یک سال گذشته 30 درصد از کل تسهیلات قرض الحسنه ازدواج به متقاضیان را در شبکه بانکی پرداخت کرده است.

 

اکنون براساس قوانین بالادستی سقف وام قرض الحسنه ازدواج در سال جاری برای هر یک از زوجین یک میلیارد و دویست میلیون ریال با دوره بازپرداخت ۱۰ساله و نرخ چهار درصد کارمزد از سوی بانک ملی ایران پرداخت می شود.

 

لازم به ذکر است، متقاضیانی که تاریخ عقد آنها بعد از ۰۱/‏۰۱/‏۱۳۹۷‬ باشد و تاکنون وام ازدواج دریافت نکرده‌اند، می توانند برای دریافت وام مذکور اقدام کنند. به هر یک از متقاضیان صرفا یک مرتبه وام قرض الحسنه ازدواج  با یک ضامن معتبر و سفته پرداخت می شود.


ثبت نظر

ارسال