کمک به رشد و توسعه هلدینگ های تخصصی در کانون توجه بانک شهر قرار دارد

نمایه بانک : تفاهمنامه همکاری مشترک میان بانک شهر و هلدینگ صدرتامین؛ طی مراسمی با حضور مدیران عامل دو سازمان به امضاء رسید.
  • یکشنبه 13 اسفند 1402 ساعت 15:0

به گزارش نمایه بانک ، به نقل از روابط عمومی بانک شهر، مدیرعامل بانک شهر در این مراسم با اشاره به پیشرو بودن این بانک در بسیاری از حوزه های بانکی، گفت: کمک به رشد و توسعه هلدینگ های تخصصی در کانون توجه بانک شهر قرار دارد.


احمدی در ادامه با بیان اینکه بانک شهر امروز به عنوان تکیه گاه محکم صنایع بزرگ کشور، واحدهای تولیدی و فعالان اقتصادی است، گفت: می توانیم به عنوان شریک تجاری هلدینگ صدرتامین، نقش مهمی در اجرای پروژه های این هلدینگ ایفا کنیم.


وی چابکی و انعطاف پذیری بالای خدمات رسانی به مشتریان را از ویژگی های مهم بانک شهر عنوان کرد و افزود: آماده ایم در چارچوب قوانین و مقررات؛ نیازهای هلدینگ صدرتامین را در حوزه های پولی و مالی برطرف کنیم.


احمدی با اشاره به کسب رتبه نخست نقل و انتقالات وجوه ارزی در شبکه بانکی توسط این بانک، خاطرنشان ساخت: ظرفیت های ارزی بانک شهر می تواند شرایط را برای صادرات محصولات این هلدینگ تسهیل کند.


مدیرعامل بانک شهر تصریح کرد: هلدینگ صدرتامین می تواند با استفاده از "گواهی سپرده خاص" برای پروژه های پیشران و "اوراق صکوک" در راستای پیشبرد اهداف و به سرانجام رسیدن پروژه ها استفاده کند.


احمدی ادامه داد: همچنین با واگذاری املاک مازاد خود با شرایط مناسب، می توانیم دغدغه مدیران هلدینگ برای تامین مسکن کارکنان را مرتفع سازیم.
امیرحسین نادری مدیرعامل هلدینگ صدرتامین نیز در این مراسم با اشاره به خوش نامی و محبوبیت بانک شهر در شبکه بانکی، گفت: به عنوان هلدینگ تخصصی سرمایه‌گذاری در بخش معدن و صنایع معدنی فلزی و غیرفلزی آماده افزایش همکاری ها و استفاده از ظرفیت های این بانک هستیم.


ثبت نظر

ارسال