یکصدو ششمین مدرسه احداثی بانک سپه در کردستان افتتاح شد

نمایه بانک : یکصد و ششمین مدرسه احداثی بانک سپه در استان کردستان با نام «شهدای بانک سپه» در روستای پیرباباعلی شهرستان قروه افتتاح شد.
  • سه شنبه 15 شهریور 1401 ساعت 12:0

به گزارش نمایه بانک ، به نقل از روابط عمومی  بانک سپه ، مدیر منطقه کردستان در آئین افتتاح این مدرسه که همزمان با گرامیداشت هفته دولت و با حضور امام‌جمعه و فرماندار قروه به بهره‌برداری رسید، گفت: در این مدرسه سه کلاسه سالانه 95 دانش‌آموز در مقاطع ابتدایی و متوسطه تحصیل خواهند کرد.

 

سیدمحمد یوسفی افزود: مدرسه «شهدای بانک سپه» روستای پیرباباعلی شهرستان قروه با اعتبار سه میلیارد و 300 میلیون ریالی این بانک در زمینی به مساحت 150 متر بنا شده است و دانش‌آموزان 4 روستای این منطقه را تحت پوشش آموزشی قرار خواهد داد.

 

وی ضمن اشاره به حضور فعال بانک سپه در عرصه مسئولیت‌های اجتماعی در استان کردستان، تصریح کرد: مشارکت این بانک در کمک به توسعه بخش‌های بهداشت، درمان و فضای آموزشی با سرعت بیشتری ادامه می‌یابد.

 

یوسفی به نقش تأثیرگذار بانک‌ها در توسعه استان اشاره و ابراز امیدواری کرد: با حضور سایر بانک‌ها شاهد افزایش مراکز بهداشتی و آموزشی به‌ویژه در شهرها و روستاهای محروم استان باشیم.

 

شایان ذکر است بانک سپه تاکنون 105 مدرسه در قالب مسئولیت‌های اجتماعی در اقصی نقاط کشور به‌ویژه استان‌های کم‌برخوردار و محروم احداث کرده است که سالانه بیش از 5 هزار دانش‌آموز در آنها مشغول به تحصیل هستند.


ثبت نظر

ارسال