«هُپ»، ابزاری مناسب برای پرکردن اوقات فراغت فرزندان در ایام نوروز

نمایه بانک : فضای مجازی با انواع محتوای نامناسب، می تواند تهدیدی برای نوجوانان و دانش آموزان باشد، از این رو یکی از مهمترین دغدغه های والدین به ویژه در ایام نوروز این است که چگونه اوقات فراغت فرزندانشان را با محتوای مناسب پر کنند.
  • پنجشنبه 12 فروردین 1400 ساعت 8:15

به گزارش نمایه بانک ، به نقل از روابط عمومی بانک ملی ، گرچه برخی اپلیکیشن های ایرانی این فرصت را فراهم کرده اند که دانش آموزان و نوجوانان از محتوای کنترل شده توسط والدین استفاده کنند، اما بسیاری از آنها نیز صرفا به سرگرمی و فعالیت های بی هدف می پردازند.


کانون جوانه های بانک ملی ایران که سال هاست به صورت هدفمند و برنامه ریزی شده به انتقال دانش اقتصادی و مالی به جامعه هدف از طریق انتشار کتاب و تولید محتوا در سایت خود می پردازد، اپلیکیشنی را نیز به همین منظور طراحی و اجرا کرده است که مورد استقبال دانش آموزان و نوجوانان نیز قرار گرفته است.


«هُپ» که از سایت بانک ملی ایران و فروشگاه های معتبر اینترنتی قابل دریافت است، با مجموعه ای از سرگرمی، فیلم، بازی، انیمیشن، آهنگ، داستان و ... سعی می کند ضمن ایجاد فضایی شاد، اطلاعات مفید را نیز به مخاطب خود تزریق کند.


مدرسه هوش مصنوعی، مدرسه مشاوره تحصیلی، مدرسه اقتصاد، مدرسه کسب و کار، مدرسه شهروندی، کتابخانه دیجیتال و همیار پلیس، دیگر بخش های این اپلیکیشن هستند.


ثبت نظر

ارسال