صنعت بیمه برای پوشش ریسک بنگاه های اقتصادی از آمادگی کافی برخوردار است

نمایه بانک : تنوع محصولات و خدمات «شستا» و میزان چشمگیر سهامداران آن ضرورت پوشش های متناسب با ریسک های موجود را دوچندان کرده است.
  • شنبه 7 بهمن 1402 ساعت 7:50

به گزارش نمایه بانک ، به نقل از روابط عمومی بیمه مرکزی ، استادهاشمی در دیدار با «عارف نوروزی» _ مدیرعامل شستا_ با تاکید بر اهمیت فضای امن تولید و خدمات در کشور، تصریح کرد: امنیت سرمایه گذاری و صیانت از سرمایه های انسانی و همچنین رونق بازار کسب و کار در گرو همگانی سازی محصولات بیمه ای است و امروز این صنعت برای پوشش تمامی ریسک های موجود، آمادگی دارد. 


رئیس کل بیمه مرکزی با تشریح آخرین وضعیت و دستاوردهای صنعت بیمه، اظهار داشت: هم افزایی با نهادها و سازمان ها برای صنعت بیمه یک فرصت است و باید تلاش کنیم تا تمامی ظرفیت های اقتصادی کشور با ابزارهای نوآورانه به مدار توسعه هدایت شوند. 


سکاندار صنعت بیمه از شستا به عنوان یک مجموعه توانمند اقتصادی یاد کرد و خواستار توسعه همکاری دو نهاد شد.


بر اساس این گزارش، عارف نوروزی _ مدیرعامل شستا_ با ابراز خرسندی از این ملاقات به برخی راهکارهای همکاری مشترک اشاره کرد و قابلیت های صنعت بیمه را برای استمرار فعالیت های اقتصادی، تعیین کننده دانست.


شایان ذکر است عارف نوروزی _ سرپرست پیشین ستاد اجرایی فرمان امام (ره) چندی پیش با حکم وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، به سمت نایب رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت سرمایه ‌گذاری تأمین اجتماعی (شستا) منصوب شده است.


ثبت نظر

ارسال