بیمه مرکزی با همکاری پژوهشکده بیمه برگزار می‌کند:

کارگاه هم اندیشی چالش ها، فرصت ها و آینده پیش روی کسب و کارها

نمایه بانک : معاون طرح و توسعه بیمه مرکزی از برگزاری کارگاه یک روزه هم اندیشی چالش ها، فرصت ها و آینده پیش روی کسب و کارها(نگاه آینده پژوهانه) با تاکید بر تحولات صنعت بیمه ویژه مدیران ارشد صنعت بیمه برای اولین بار خبر داد.
  • یکشنبه 15 بهمن 1402 ساعت 9:0

به گزارش نمایه بانک ، به نقل از روابط عمومی بیمه مرکزی ، دکتر علی بنیادی نائینی گفت: این کارگاه هم اندیشی با همکاری پژوهشکده بیمه و با حضور دکتر گرام کدرینگتون از آینده پژوهان برجسته دنیا ۲۸ بهمن ماه در مرکز همایش های پژوهشگاه نیرو برگزار می‌شود.

 

وی افزود: این دوره مختص مدیران عامل، اعضای هیات عامل، اعضای هیات مدیره و مدیران شرکت های بیمه هست که باید حداکثر تا پایان وقت اداری روز سه شنبه ۱۷ بهمن ماه اسامی را به پژوهشکده بیمه اعلام کنند. دکتر بنیادی نائینی در ادامه از اعطای گواهینامه بین المللی به شرکت کنندگان خبر داد و گفت: این کارگاه به صورت حضوری و با ترجمه همزمان برگزار خواهد شد.

 

شایان ذکر است، دکتر گرام کدرینگتون که سخنران اصلی این کارگاه است، مدرس دانشگاه های معتبر دنیا بوده که سابقه تالیف شش عنوان از کتب پرفروش دنیا در زمینه آینده پژوهی و سخنرانی در بیش از ۳ هزار سمینار بین المللی در بیش از ۸۰ کشور جهان را در کارنامه خود دارد 


ثبت نظر

ارسال