تخصیص بن اعتباری خرید کتاب به خبرنگاران و اهالی رسانه

نمایه بانک : خبرنگاران، مدیران رسانه‌ها و فعالان رسانه‌ایِ دارای پرونده در سامانه جامع رسانه‌ها از امروز یک‌شنبه 23 اردیبهشت می‌توانند برای تهیه بن یک میلیون تومانی خرید کتاب به سامانه سی و پنجمین نمایشگاه کتاب تهران مراجعه کنند.
  • یکشنبه 23 اردیبهشت 1403 ساعت 19:55

به گزارش نمایه بانک ، به نقل از روابط‌ عمومی معاونت اموررسانه‌ای و تبلیغات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، خبرنگاران، سردبیران، مدیران مسئول و همچنین خبرنگاران غیرشاغلِ دارای پرونده خبرنگاری در سامانه جامع رسانه‌ها، از امروز یک‌شنبه 23 اردیبهشت 1403 می‌توانند با مراجعه به سامانه ثبت‌نام یارانه اعتباری خرید کتاب (book.icfi.ir) نسبت به تهیه بن خرید کتاب به مبلغ یک میلیون تومان اقدام کنند.

 
 
بنا براین گزارش، با توجه به هماهنگی‌های به‌ عمل آمده با معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اعتبار مبلغ بنِ خرید کتاب برای خبرنگاران و اهالی رسانه، یک میلیون تومان است که ۵۰۰ هزارتومان آن آورده خبرنگارِ متقاضی خواهد بود، ۴۰۰ هزار تومان از سوی معاونت امور رسانه‌ای و تبلیغات و ۱۰ درصد مابقی از محل تخفیف ناشران پرداخت می‌شود.


خبرنگاران، مدیران مسئول و سردبیران رسانه‌ها و خبرنگاران غیرشاغلِ دارای پرونده خبرنگاری تایید شده در سامانه جامع رسانه‌های کشور، می‌توانند با مراجعه به سامانه ثبت‌نام یارانه اعتباری خرید کتاب (book.icfi.ir) سی و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران نسبت به تهیه بن خرید کتاب به مبلغ یک میلیون تومان اقدام کنند. 

 

یارانه مذکور که پس از تشکیل سبد خرید از سامانه به‌صورت خودکار اعمال می‌شود، به صورت «اعتبار خرید» به کـد ملـی خبرنگاران متقاضیان اختصاص می‌یابد و تنها برای خرید از بخش مجازی نمایشگاه کتاب قابل استفاده است.

 
تماس با پشتیبانی نمایشگاه:
  • 02191009898 (ساعت پاسخ‌گویی 9 تا 18 در ایام نمایشگاه)
  • ارسال پیام از طریق منوی «تماس با ما»
  • ارسال «تیکت» از طریق منوی «پشتیبانی» در پنل کاربری
نمایشگاه کتاب امسال تا ۲۹ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۳ به صورت حضوری و مجازی برگزار می‌شود.

ثبت نظر

ارسال